Občin v izboru
212
od 212 v letu 2025
Skupni dolg izbora
1,51 mrd €
Dolg na prebivalca
710 €
Slovensko povprečje
Mediana izbora
499 €
evrov na prebivalca
Brez dolga
8
dolg povečalo 97 · zmanjšalo 107
Dolg v prihodkih
30,0 %
mediana izbora
Velikost občine in dolg na prebivalca
Pika je občina, velikost pike je skupni dolg. Kliknite piko za podrobnosti.
Nalagam graf …
Vir: MF, SURS · Občine brez podatka niso prikazane
Porazdelitev občin
Koliko občin je v kateri višini dolga na prebivalca
Nalagam graf …
Vir: MF, SURS
Dolg po velikosti občine
Mediana dolga na prebivalca v razredih po številu prebivalcev: izbor proti vsem občinam
Nalagam graf …
Vir: MF, SURS
| 1 | Gornji Petrovci Pomurska | 1.964 | 5,6 mio € | 2.864 € | 135,0 % | −2,7 % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Radlje ob Dravi Koroška | 6.221 | 11,9 mio € | 1.917 € | 97,0 % | +74,0 % |
| 3 | Prevalje Koroška | 6.701 | 9,5 mio € | 1.423 € | 43,0 % | +59,6 % |
| 4 | Ljubljana Osrednjeslovenska | 300.354 | 373,6 mio € | 1.244 € | 26,0 % | +6,5 % |
| 5 | Solčava Savinjska | 504 | 623 tis. € | 1.236 € | 15,0 % | −14,7 % |
| 6 | Ajdovščina Goriška | 19.895 | 24,6 mio € | 1.235 € | 74,0 % | +94,9 % |
| 7 | Jezersko Gorenjska | 681 | 841 tis. € | 1.235 € | 31,0 % | ni podatka |
| 8 | Piran Obalno-kraška | 18.113 | 22,0 mio € | 1.212 € | 40,0 % | +10,1 % |
| 9 | Šentjernej Jugovzhodna Slovenija | 7.438 | 8,9 mio € | 1.195 € | 82,0 % | +53,4 % |
| 10 | Slovenj Gradec Koroška | 17.067 | 20,2 mio € | 1.185 € | 40,0 % | +4,0 % |
| 11 | Preddvor Gorenjska | 3.934 | 4,6 mio € | 1.166 € | 48,0 % | +15,6 % |
| 12 | Lenart Podravska | 8.574 | 9,9 mio € | 1.151 € | 88,0 % | +40,5 % |
| 13 | Črnomelj Jugovzhodna Slovenija | 14.213 | 16,3 mio € | 1.150 € | 77,0 % | +16,7 % |
| 14 | Maribor Podravska | 114.301 | 124,0 mio € | 1.085 € | 65,0 % | +9,5 % |
| 15 | Podlehnik Podravska | 1.821 | 2,0 mio € | 1.077 € | 46,0 % | +44,0 % |
| 16 | Vitanje Savinjska | 2.202 | 2,4 mio € | 1.073 € | 69,0 % | +63,7 % |
| 17 | Ravne na Koroškem Koroška | 11.191 | 12,0 mio € | 1.072 € | 32,0 % | +5,3 % |
| 18 | Celje Savinjska | 49.628 | 53,0 mio € | 1.068 € | 58,0 % | +6,2 % |
| 19 | Dolenjske Toplice Jugovzhodna Slovenija | 3.680 | 3,9 mio € | 1.065 € | 63,0 % | +5,4 % |
| 20 | Štore Savinjska | 4.481 | 4,5 mio € | 1.013 € | 98,0 % | +10,7 % |
| 21 | Sveta Trojica v Slov. goricah Podravska | 2.270 | 2,3 mio € | 1.007 € | 75,0 % | +16,9 % |
| 22 | Gornja Radgona Pomurska | 8.519 | 8,6 mio € | 1.006 € | 70,0 % | +6,0 % |
| 23 | Nova Gorica Goriška | 31.906 | 31,7 mio € | 995 € | 55,0 % | +33,1 % |
| 24 | Pesnica Podravska | 7.819 | 7,4 mio € | 949 € | 78,0 % | +18,1 % |
| 25 | Ljubno Savinjska | 2.524 | 2,4 mio € | 948 € | 36,0 % | +641,8 % |
| 26 | Kočevje Jugovzhodna Slovenija | 15.555 | 14,7 mio € | 945 € | 56,0 % | −11,4 % |
| 27 | Duplek Podravska | 7.057 | 6,6 mio € | 935 € | 74,0 % | +14,0 % |
| 28 | Bohinj Gorenjska | 5.238 | 4,7 mio € | 905 € | 27,0 % | −12,0 % |
| 29 | Brezovica Osrednjeslovenska | 13.133 | 11,6 mio € | 884 € | 37,0 % | −6,1 % |
| 30 | Hrpelje - Kozina Obalno-kraška | 5.356 | 4,7 mio € | 880 € | 47,0 % | +35,0 % |
| 31 | Murska Sobota Pomurska | 18.429 | 16,1 mio € | 873 € | 57,0 % | +28,6 % |
| 32 | Dravograd Koroška | 8.816 | 7,7 mio € | 872 € | 36,0 % | +40,2 % |
| 33 | Velenje Savinjska | 33.930 | 29,2 mio € | 859 € | 45,0 % | +20,7 % |
| 34 | Braslovče Savinjska | 5.919 | 5,1 mio € | 855 € | 63,0 % | +103,5 % |
| 35 | Kungota Podravska | 5.072 | 4,3 mio € | 846 € | 64,0 % | +22,7 % |
| 36 | Ptuj Podravska | 23.920 | 19,8 mio € | 828 € | 52,0 % | −4,6 % |
| 37 | Divača Obalno-kraška | 4.535 | 3,7 mio € | 826 € | 42,0 % | +63,7 % |
| 38 | Ribnica Jugovzhodna Slovenija | 9.854 | 8,1 mio € | 822 € | 58,0 % | +18,8 % |
| 39 | Selnica ob Dravi Podravska | 4.402 | 3,6 mio € | 821 € | 66,0 % | −3,7 % |
| 40 | Dobrova - Polhov Gradec Osrednjeslovenska | 8.064 | 6,5 mio € | 808 € | 12,0 % | −5,8 % |
| 41 | Kranj Gorenjska | 57.384 | 46,2 mio € | 805 € | 52,0 % | +20,2 % |
| 42 | Škocjan Jugovzhodna Slovenija | 3.577 | 2,9 mio € | 805 € | 48,0 % | +32,8 % |
| 43 | Litija Zasavska | 15.882 | 12,7 mio € | 802 € | 56,0 % | −1,2 % |
| 44 | Muta Koroška | 3.363 | 2,7 mio € | 797 € | 45,0 % | −10,5 % |
| 45 | Pivka Primorsko-notranjska | 6.131 | 4,9 mio € | 793 € | 42,0 % | +21,5 % |
| 46 | Dobrepolje Osrednjeslovenska | 3.937 | 3,1 mio € | 790 € | 55,0 % | −6,0 % |
| 47 | Slovenska Bistrica Podravska | 26.265 | 20,6 mio € | 784 € | 63,0 % | +17,0 % |
| 48 | Lovrenc na Pohorju Podravska | 2.944 | 2,3 mio € | 782 € | 41,0 % | −7,9 % |
| 49 | Starše Podravska | 4.128 | 3,2 mio € | 782 € | 52,0 % | +31,1 % |
| 50 | Vuzenica Koroška | 2.621 | 2,0 mio € | 775 € | 45,0 % | +3,3 % |
| 51 | Veržej Pomurska | 1.379 | 1,1 mio € | 774 € | 63,0 % | −11,2 % |
| 52 | Dol pri Ljubljani Osrednjeslovenska | 6.420 | 4,9 mio € | 770 € | 30,0 % | −4,0 % |
| 53 | Oplotnica Podravska | 4.203 | 3,2 mio € | 763 € | 42,0 % | +43,1 % |
| 54 | Vipava Goriška | 5.875 | 4,4 mio € | 747 € | 52,0 % | +18,8 % |
| 55 | Kostel Jugovzhodna Slovenija | 610 | 454 tis. € | 744 € | 12,0 % | −14,4 % |
| 56 | Miren - Kostanjevica Goriška | 5.060 | 3,7 mio € | 735 € | 53,0 % | +36,4 % |
| 57 | Koper Obalno-kraška | 54.430 | 39,9 mio € | 732 € | 30,0 % | −3,5 % |
| 58 | Videm Podravska | 5.612 | 4,1 mio € | 723 € | 50,0 % | +411,9 % |
| 59 | Mirna Jugovzhodna Slovenija | 2.822 | 2,0 mio € | 711 € | 48,0 % | −0,7 % |
| 60 | Komen Obalno-kraška | 3.518 | 2,5 mio € | 702 € | 28,0 % | +17,5 % |
| 61 | Tržič Gorenjska | 15.110 | 10,5 mio € | 698 € | 47,0 % | +118,2 % |
| 62 | Šentilj Podravska | 8.386 | 5,9 mio € | 698 € | 43,0 % | +34,0 % |
| 63 | Polzela Savinjska | 6.629 | 4,6 mio € | 696 € | 52,0 % | +14,6 % |
| 64 | Tišina Pomurska | 3.905 | 2,7 mio € | 694 € | 50,0 % | +6,0 % |
| 65 | Ormož Podravska | 11.849 | 8,2 mio € | 692 € | 33,0 % | −11,1 % |
| 66 | Sveti Tomaž Podravska | 1.988 | 1,4 mio € | 688 € | 46,0 % | +24,1 % |
| 67 | Ig Osrednjeslovenska | 7.926 | 5,4 mio € | 687 € | 47,0 % | +11,2 % |
| 68 | Mirna Peč Jugovzhodna Slovenija | 3.203 | 2,2 mio € | 679 € | 36,0 % | +42,6 % |
| 69 | Sežana Obalno-kraška | 13.729 | 9,2 mio € | 670 € | 40,0 % | +18,6 % |
| 70 | Log - Dragomer Osrednjeslovenska | 3.860 | 2,6 mio € | 670 € | 57,0 % | −7,2 % |
| 71 | Idrija Goriška | 11.673 | 7,8 mio € | 666 € | 38,0 % | +37,2 % |
| 72 | Mislinja Koroška | 4.521 | 3,0 mio € | 663 € | 30,0 % | +16,0 % |
| 73 | Puconci Pomurska | 5.818 | 3,8 mio € | 656 € | 39,0 % | +138,8 % |
| 74 | Šalovci Pomurska | 1.343 | 869 tis. € | 647 € | 26,0 % | +21,7 % |
| 75 | Ilirska Bistrica Primorsko-notranjska | 13.255 | 8,5 mio € | 642 € | 39,0 % | +11,7 % |
| 76 | Turnišče Pomurska | 3.112 | 2,0 mio € | 635 € | 43,0 % | +36,1 % |
| 77 | Ribnica na Pohorju Koroška | 1.099 | 697 tis. € | 635 € | 32,0 % | +122,6 % |
| 78 | Komenda Osrednjeslovenska | 6.761 | 4,3 mio € | 629 € | 50,0 % | −0,3 % |
| 79 | Železniki Gorenjska | 6.670 | 4,2 mio € | 625 € | 39,0 % | +62,0 % |
| 80 | Medvode Osrednjeslovenska | 17.296 | 10,7 mio € | 620 € | 10,0 % | −1,6 % |
| 81 | Postojna Primorsko-notranjska | 17.532 | 10,8 mio € | 616 € | 34,0 % | −11,7 % |
| 82 | Kamnik Osrednjeslovenska | 29.885 | 18,3 mio € | 612 € | 42,0 % | +25,9 % |
| 83 | Horjul Osrednjeslovenska | 3.051 | 1,8 mio € | 605 € | 0,0 % | +0,1 % |
| 84 | Sevnica Posavska | 17.555 | 10,6 mio € | 605 € | 40,0 % | +9,2 % |
| 85 | Kobarid Goriška | 4.026 | 2,4 mio € | 604 € | 23,0 % | −1,7 % |
| 86 | Bovec Goriška | 3.004 | 1,8 mio € | 604 € | 13,0 % | −10,9 % |
| 87 | Šmarješke Toplice Jugovzhodna Slovenija | 3.607 | 2,2 mio € | 598 € | 37,0 % | +17,1 % |
| 88 | Lukovica Osrednjeslovenska | 6.186 | 3,7 mio € | 596 € | 43,0 % | −9,2 % |
| 89 | Žužemberk Jugovzhodna Slovenija | 4.691 | 2,8 mio € | 595 € | 34,0 % | −11,4 % |
| 90 | Izola Obalno-kraška | 16.500 | 9,8 mio € | 591 € | 32,0 % | −7,9 % |
| 91 | Sveti Jurij ob Ščavnici Pomurska | 2.795 | 1,7 mio € | 591 € | 37,0 % | −5,9 % |
| 92 | Laško Savinjska | 13.047 | 7,6 mio € | 586 € | 34,0 % | +64,3 % |
| 93 | Škofja Loka Gorenjska | 23.884 | 13,9 mio € | 584 € | 38,0 % | +27,8 % |
| 94 | Brežice Posavska | 24.402 | 14,0 mio € | 572 € | 33,0 % | +7,6 % |
| 95 | Šmarje pri Jelšah Savinjska | 10.512 | 5,8 mio € | 552 € | 38,0 % | +39,6 % |
| 96 | Moravske Toplice Pomurska | 5.957 | 3,3 mio € | 549 € | 29,0 % | +68,6 % |
| 97 | Tolmin Goriška | 10.754 | 5,9 mio € | 546 € | 25,0 % | +588,5 % |
| 98 | Renče - Vogrsko Goriška | 4.414 | 2,4 mio € | 542 € | 48,0 % | −7,9 % |
| 99 | Sodražica Jugovzhodna Slovenija | 2.318 | 1,2 mio € | 538 € | 38,0 % | +11,8 % |
| 100 | Šentjur Savinjska | 19.646 | 10,5 mio € | 537 € | 38,0 % | +28,1 % |
| 101 | Ruše Podravska | 7.175 | 3,8 mio € | 529 € | 40,0 % | +37,4 % |
| 102 | Vodice Osrednjeslovenska | 5.234 | 2,7 mio € | 525 € | 37,0 % | −7,4 % |
| 103 | Križevci Pomurska | 3.528 | 1,8 mio € | 515 € | 38,0 % | +174,0 % |
| 104 | Zreče Savinjska | 6.654 | 3,4 mio € | 514 € | 33,0 % | −11,0 % |
| 105 | Bled Gorenjska | 8.154 | 4,1 mio € | 508 € | 16,0 % | +17,2 % |
| 106 | Lendava Pomurska | 10.125 | 5,1 mio € | 503 € | 28,0 % | +60,1 % |
| 107 | Brda Goriška | 5.584 | 2,8 mio € | 494 € | 32,0 % | −11,1 % |
| 108 | Beltinci Pomurska | 8.129 | 4,0 mio € | 486 € | 42,0 % | −5,9 % |
| 109 | Vrhnika Osrednjeslovenska | 18.206 | 8,8 mio € | 486 € | 42,0 % | +9,4 % |
| 110 | Cerknica Primorsko-notranjska | 11.848 | 5,7 mio € | 482 € | 34,0 % | −0,0 % |
| 111 | Velika Polana Pomurska | 1.392 | 664 tis. € | 477 € | 31,0 % | −16,6 % |
| 112 | Trebnje Jugovzhodna Slovenija | 13.695 | 6,5 mio € | 473 € | 30,0 % | +20,3 % |
| 113 | Logatec Osrednjeslovenska | 15.071 | 7,0 mio € | 467 € | 36,0 % | −13,3 % |
| 114 | Kidričevo Podravska | 6.673 | 3,1 mio € | 461 € | 30,0 % | +35,8 % |
| 115 | Rečica ob Savinji Savinjska | 2.326 | 1,1 mio € | 459 € | 35,0 % | −11,8 % |
| 116 | Črenšovci Pomurska | 3.899 | 1,8 mio € | 456 € | 39,0 % | −13,4 % |
| 117 | Vransko Savinjska | 2.763 | 1,3 mio € | 454 € | 30,0 % | −15,8 % |
| 118 | Hrastnik Zasavska | 8.820 | 3,9 mio € | 446 € | 32,0 % | +15,3 % |
| 119 | Mozirje Savinjska | 4.503 | 2,0 mio € | 441 € | 16,0 % | −14,0 % |
| 120 | Destrnik Podravska | 2.695 | 1,2 mio € | 433 € | 37,0 % | −11,2 % |
| 121 | Kozje Savinjska | 3.002 | 1,3 mio € | 425 € | 15,0 % | −16,0 % |
| 122 | Mežica Koroška | 3.518 | 1,5 mio € | 416 € | 16,0 % | −9,4 % |
| 123 | Radeče Posavska | 4.078 | 1,7 mio € | 414 € | 22,0 % | −12,6 % |
| 124 | Ljutomer Pomurska | 10.955 | 4,5 mio € | 413 € | 28,0 % | −14,1 % |
| 125 | Slovenske Konjice Savinjska | 15.515 | 6,4 mio € | 411 € | 36,0 % | +11,0 % |
| 126 | Naklo Gorenjska | 5.478 | 2,2 mio € | 411 € | 29,0 % | +102,5 % |
| 127 | Metlika Jugovzhodna Slovenija | 8.572 | 3,5 mio € | 409 € | 26,0 % | +16,1 % |
| 128 | Zagorje ob Savi Zasavska | 16.379 | 6,7 mio € | 409 € | 31,0 % | −4,4 % |
| 129 | Žiri Gorenjska | 5.106 | 2,1 mio € | 407 € | 29,0 % | −9,3 % |
| 130 | Šmartno ob Paki Savinjska | 3.407 | 1,4 mio € | 406 € | 27,0 % | −10,9 % |
| 131 | Rogatec Savinjska | 3.088 | 1,2 mio € | 402 € | 24,0 % | −12,4 % |
| 132 | Žalec Savinjska | 21.823 | 8,7 mio € | 397 € | 35,0 % | +79,6 % |
| 133 | Središče ob Dravi Podravska | 1.839 | 722 tis. € | 393 € | 19,0 % | −13,1 % |
| 134 | Krško Posavska | 26.175 | 10,0 mio € | 382 € | 15,0 % | −1,5 % |
| 135 | Jesenice Gorenjska | 21.895 | 8,3 mio € | 381 € | 34,0 % | +28,6 % |
| 136 | Cerkno Goriška | 4.423 | 1,7 mio € | 373 € | 12,0 % | +605,6 % |
| 137 | Gorenja vas - Poljane Gorenjska | 7.724 | 2,9 mio € | 372 € | 14,0 % | +37,0 % |
| 138 | Moravče Osrednjeslovenska | 5.670 | 2,0 mio € | 357 € | 30,0 % | −7,3 % |
| 139 | Borovnica Osrednjeslovenska | 4.706 | 1,6 mio € | 346 € | 27,0 % | +37,2 % |
| 140 | Radenci Pomurska | 5.065 | 1,7 mio € | 340 € | 21,0 % | −9,0 % |
| 141 | Benedikt Podravska | 2.738 | 929 tis. € | 339 € | 22,0 % | −16,4 % |
| 142 | Kostanjevica na Krki Posavska | 2.448 | 826 tis. € | 337 € | 22,0 % | −15,5 % |
| 143 | Hoče - Slivnica Podravska | 11.913 | 3,9 mio € | 325 € | 23,0 % | −15,0 % |
| 144 | Velike Lašče Osrednjeslovenska | 4.564 | 1,5 mio € | 324 € | 23,0 % | +75,0 % |
| 145 | Škofljica Osrednjeslovenska | 12.124 | 3,9 mio € | 319 € | 0,0 % | +0,1 % |
| 146 | Straža Jugovzhodna Slovenija | 3.980 | 1,3 mio € | 319 € | 23,0 % | +183,3 % |
| 147 | Makole Podravska | 2.058 | 639 tis. € | 311 € | 21,0 % | −12,2 % |
| 148 | Grosuplje Osrednjeslovenska | 22.050 | 6,8 mio € | 310 € | 22,0 % | +36,9 % |
| 149 | Kanal Goriška | 5.099 | 1,5 mio € | 304 € | 13,0 % | −9,7 % |
| 150 | Semič Jugovzhodna Slovenija | 3.816 | 1,2 mio € | 303 € | 14,0 % | −20,5 % |
| 151 | Grad Pomurska | 1.969 | 595 tis. € | 302 € | 20,0 % | +199,6 % |
| 152 | Mokronog - Trebelno Jugovzhodna Slovenija | 3.270 | 972 tis. € | 297 € | 13,0 % | −23,6 % |
| 153 | Rogaška Slatina Savinjska | 11.674 | 3,4 mio € | 294 € | 21,0 % | +34,8 % |
| 154 | Nazarje Savinjska | 2.686 | 774 tis. € | 288 € | 17,0 % | −15,6 % |
| 155 | Trnovska vas Podravska | 1.397 | 402 tis. € | 288 € | 20,0 % | −14,7 % |
| 156 | Dobrovnik Pomurska | 1.238 | 353 tis. € | 285 € | 14,0 % | −28,1 % |
| 157 | Radovljica Gorenjska | 19.373 | 5,2 mio € | 267 € | 23,0 % | −16,9 % |
| 158 | Tabor Savinjska | 1.789 | 475 tis. € | 265 € | 17,0 % | +336,3 % |
| 159 | Ankaran Obalno-kraška | 3.446 | 903 tis. € | 262 € | 0,0 % | −14,3 % |
| 160 | Razkrižje Pomurska | 1.216 | 313 tis. € | 258 € | 16,0 % | −8,6 % |
| 161 | Šentrupert Jugovzhodna Slovenija | 2.936 | 748 tis. € | 255 € | 12,0 % | −31,0 % |
| 162 | Cerkvenjak Podravska | 2.254 | 574 tis. € | 255 € | 22,0 % | −19,7 % |
| 163 | Novo mesto Jugovzhodna Slovenija | 38.669 | 9,6 mio € | 249 € | 11,0 % | −7,6 % |
| 164 | Zavrč Podravska | 1.471 | 365 tis. € | 248 € | 14,0 % | −13,6 % |
| 165 | Prebold Savinjska | 5.317 | 1,3 mio € | 243 € | 18,0 % | +0,9 % |
| 166 | Podvelka Koroška | 2.228 | 518 tis. € | 233 € | 8,0 % | −13,5 % |
| 167 | Šmartno pri Litiji Osrednjeslovenska | 5.810 | 1,3 mio € | 229 € | 17,0 % | −19,0 % |
| 168 | Juršinci Podravska | 2.478 | 544 tis. € | 219 € | 16,0 % | −18,8 % |
| 169 | Majšperk Podravska | 3.983 | 872 tis. € | 219 € | 15,0 % | −16,1 % |
| 170 | Apače Pomurska | 3.563 | 776 tis. € | 218 € | 14,0 % | −16,1 % |
| 171 | Rogašovci Pomurska | 3.046 | 597 tis. € | 196 € | 11,0 % | −16,4 % |
| 172 | Podčetrtek Savinjska | 3.653 | 713 tis. € | 195 € | 8,0 % | −19,7 % |
| 173 | Odranci Pomurska | 1.600 | 281 tis. € | 176 € | 15,0 % | −12,1 % |
| 174 | Trbovlje Zasavska | 16.002 | 2,5 mio € | 155 € | 12,0 % | +28,0 % |
| 175 | Hajdina Podravska | 4.059 | 604 tis. € | 149 € | 12,0 % | −18,8 % |
| 176 | Miklavž na Dravskem polju Podravska | 7.261 | 1,1 mio € | 148 € | 11,0 % | −18,7 % |
| 177 | Sveta Ana Podravska | 2.376 | 351 tis. € | 148 € | 10,0 % | −17,3 % |
| 178 | Vojnik Savinjska | 9.333 | 1,4 mio € | 145 € | 10,0 % | −21,5 % |
| 179 | Sveti Andraž v Slov. goricah Podravska | 1.184 | 171 tis. € | 144 € | 7,0 % | −23,0 % |
| 180 | Cankova Pomurska | 1.754 | 249 tis. € | 142 € | 8,0 % | −22,5 % |
| 181 | Bistrica ob Sotli Posavska | 1.335 | 169 tis. € | 127 € | 3,0 % | −22,6 % |
| 182 | Loški Potok Jugovzhodna Slovenija | 1.835 | 232 tis. € | 126 € | 5,0 % | −22,9 % |
| 183 | Poljčane Podravska | 4.398 | 550 tis. € | 125 € | 9,0 % | −8,0 % |
| 184 | Šoštanj Savinjska | 9.007 | 1,0 mio € | 113 € | 5,0 % | −28,0 % |
| 185 | Črna na Koroškem Koroška | 3.012 | 323 tis. € | 107 € | 3,0 % | −34,0 % |
| 186 | Gornji Grad Savinjska | 2.549 | 269 tis. € | 106 € | 6,0 % | −15,1 % |
| 187 | Dornava Podravska | 2.937 | 280 tis. € | 95 € | 9,0 % | −35,0 % |
| 188 | Kuzma Pomurska | 1.630 | 143 tis. € | 88 € | 6,0 % | −23,5 % |
| 189 | Kobilje Pomurska | 507 | 39 tis. € | 77 € | 3,0 % | −23,6 % |
| 190 | Šempeter - Vrtojba Goriška | 6.383 | 482 tis. € | 75 € | 1,0 % | −19,3 % |
| 191 | Dobrna Savinjska | 2.324 | 160 tis. € | 69 € | 3,0 % | −31,2 % |
| 192 | Cirkulane Podravska | 2.364 | 153 tis. € | 65 € | 3,0 % | −26,0 % |
| 193 | Dobje Savinjska | 960 | 61 tis. € | 64 € | 4,0 % | −30,5 % |
| 194 | Sveti Jurij v Slov. goricah Podravska | 2.180 | 135 tis. € | 62 € | 4,0 % | −25,4 % |
| 195 | Gorje Gorenjska | 2.732 | 168 tis. € | 62 € | 0,0 % | +3,5 % |
| 196 | Osilnica Jugovzhodna Slovenija | 329 | 18 tis. € | 55 € | 2,0 % | −39,4 % |
| 197 | Ivančna Gorica Osrednjeslovenska | 18.267 | 755 tis. € | 41 € | 1,0 % | −1,7 % |
| 198 | Hodoš Pomurska | 335 | 11 tis. € | 32 € | 1,0 % | −25,0 % |
| 199 | Šenčur Gorenjska | 8.875 | 286 tis. € | 32 € | 0,0 % | +32,0 % |
| 200 | Rače - Fram Podravska | 8.167 | 222 tis. € | 27 € | 0,0 % | −6,8 % |
| 201 | Cerklje na Gorenjskem Gorenjska | 7.944 | 207 tis. € | 26 € | 0,0 % | ni podatka |
| 202 | Žirovnica Gorenjska | 4.525 | 65 tis. € | 14 € | 1,0 % | −28,6 % |
| 203 | Luče Savinjska | 1.419 | 8.695 € | 6 € | 0,0 % | −46,2 % |
| 204 | Loška dolina Primorsko-notranjska | 3.506 | 7.773 € | 2 € | 0,0 % | −58,6 % |
| 205 | Blokebrez dolga Primorsko-notranjska | 1.554 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Domžalebrez dolga Osrednjeslovenska | 38.190 | 0 € | 0 € | 0,0 % | −100,0 % |
| 205 | Gorišnicabrez dolga Podravska | 4.213 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Kranjska Gorabrez dolga Gorenjska | 5.214 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Markovcibrez dolga Podravska | 4.073 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Mengešbrez dolga Osrednjeslovenska | 8.684 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Trzinbrez dolga Osrednjeslovenska | 4.026 | 0 € | 0 € | 0,0 % | ni podatka |
| 205 | Žetalebrez dolga Podravska | 1.318 | 0 € | 0 € | 0,0 % | −100,0 % |
212 od 212 občin